Arnold Schwarzenegger Beklenen Müjdeyi Verdi: Terminatör 6 geliyor.

Sinema tarihinin efsane filmlerinden olan Terminatör, yeni bir üçleme ile tekrar beyazperdeyle buluşuyor. Terminatör serisinin devam edeceği bir süredir biliniyordu. Beklenen müjdeli haber Arnold Schwarzenegger’den geldi.

Arnold Schwarzenegger Beklenen Müjdeyi Verdi: Terminatör 6 geliyor.

The Terminator ve Terminator 2: Judgment Day filmleriyle seriyi ayağa kaldıran James Cameron Terminatör 6 ile hikayeyi aslına uygun olarak çekmeye karar vermişti.Anlaşılıyor ki 2015 yılında vizyona giren Terminator Genisys ve ondan önce çekilmiş iki film de görmezden gelinerek yeni bir başlangıç yapılacak. 

Çekilecek bu yeni seride Deadpool ile büyük beğeni alan Tim Miller yönetmen koltuğunda oturacak. Tüm bunlar büyük heyecan uyandırmışken Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton gibi efsane oyuncular da yeni çekilecek filmde yer alacaklar. 

Terminator Genisys (Terminatör 5) filminde CGI teknolojisi kullanılarak T-800’ün genç halini dublör Brett Azar canlandırmıştı. CGI teknolojisi ile Azar’ın vücudu ile T-800’ün suratı birleştirilmişti. Ortaya çıkan sonuç büyük bir beğeni toplamıştı. Son gelişmelere bakılırsa Terminatör 6’da Brett Azar tekrar karşımıza çıkacak gibi görünüyor. 

26 Temmuz 2019’da vizyonda olması beklenen film son yapılan açıklamayla 22 Kasım 2019 yılında seyirci karşısına çıkacak. Bu ertelemeye gerekçe olarak 70 yaşına giren Arnold Schwarzenegger’in Nisan 2018’de geçirmiş olduğu açık kalp ameliyatı gösterilse de, yapım şirketi Paramount erteleme kararının daha önceden alındığını açıkladı. 

Yeni serinin başlangıç filmi olacak Terminatör 6’yı büyük bir heyecanla bekliyor olacağız.

  İlginizi çekebilecek Sinema Günlüğü ile ilgili diğer konular

  • 1,311 Görüntülenme
  Voltron: Evrenin Koruyucusu

  Voltron: Evrenin Koruyucusu

  • 1,170 Görüntülenme
  Star Trek Beyond Yeni Fragman Yayınlandı

  Star Trek Beyond Yeni Fragman Yayınlandı

  • 1,637 Görüntülenme
  Kırmızı Elbiseli Kadın

  Kırmızı Elbiseli Kadın

  • 1,220 Görüntülenme
  Güncelliğini Koruyan Bir Film - Seven (7)

  Güncelliğini Koruyan Bir Film - Seven (7)

Yorumlar (0)

Yorumunuz henuz onaylanmamış ya da konuya kimse yorum yapmamış

Yorum Bırakın!